Moje inzerce.cz

inzeruj snadno a zdarma!

ZLATÁ PENZIČKA - POSTUPNÝ NÁKUP ZLATA !!

Upozornění: tento inzerát nebyl již dlouhou dobu aktualizován
a nemusí tedy být platný!

Nové zboží

Investiční zlato je nejlepší ochranou peněz před znehodnocením. Mělo by být součástí portfolia každého rozumného investora. Avšak jen málo klientů má prostředky na jednorázové nákupy v řádech desítek či stovek tisíců korun. Proto naše úspěšná společnost ZLATÁ REZERVA připravila variantu ZLATÁ PENZIČKA, která je dostupná naprosto pro každého! Postupně - na splátky si můžete nakupovat kovy vyšších gramáží a tím ušetřit. Postupný nákup zlatých slitků je běžnou a jednou z nejbezpečnějších možností, jak ochránit a zhodnotit své prostředky. No a my vám rádi poradíme, jak na to. Spořit si můžete již od 500 korun měsíčně. Už slavný filozof, básník a spisovatel Voltaire dávno tvrdil - Všechny papírové peníze se nakonec nevyhnutelně vrátí zpět ke své opravdové vnitřní hodnotě: nula!

MILOVANÉ ZLATO - ZLATKO - ZLATÍČKO!!!
BYLO, JE A BUDE !!!

INVESTIČNÍ ZLATO - ONLINE - SPOŘENÍ VE ZLATĚ - ZLATÁ PENZIČKA ( Informační video - youtu.be/q56pSYVK2D4. Online objednávka - 1url.cz/HzEMk. )

Odkazy na další zajímavé možnosti spolupráce (i home office) - www.avian.cz *** 1url.cz/iMgC4 *** 1url.cz/3zejB *** www.appumbrella.online/cz/registrace?CID=bcaezzzzky *** www.finework.cz

https://www.facebook.com/lubko.vrba.9

Cena: 44 444 Kč

Kategorie inzerátu: Práce / Ostatní práce

Typ inzerátu: Nabídka
Vloženo: 23. září 2020 - 21:33 hod
Zobrazit všechny inzeráty tohoto uživatele...
Doporučit inzerát . . . . . . Nahlásit inzerát

ZLATÁ PENZIČKA - POSTUPNÝ NÁKUP ZLATA !! 
RSS, Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2021 [Moje inzerce.cz].
Provozovatel