Moje inzerce.cz

inzeruj snadno a zdarma!

Ubytování České Budějovice

Upozornění: tento inzerát nebyl již dlouhou dobu aktualizován
a nemusí tedy být platný!

Nové zboží

Ubytování České Budějovice pro dovolenou v Jižních Čechách.

Penzion poskytuje kvalitní ubytovací služby rodinám s dětmi a je vhodný pro služební cesty i pracovní skupiny. Ubytování se nachází v tiché části, nedaleko centra města České Budějovice, poblíž kolejí VŠTE, pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch.

Levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích je nekuřácké, apartmány i pokoje jsou kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou LCD televizí, rádiem, minibarem a připojením k Wi-Fi internetu.

Ubytování v soukromí České Budějovice má ve většině pokojů k dispozici kuchyňku s mikrovlnkou.

Ubytování České Budějovice si Vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace, kde jsou podávány chutné snídaně dle vlastního výběru z šesti položek snídaňového menu.

Pobyt v ubytovacím zařízení v České Budějovice Vám zpříjemní výhodná dopravní dostupnost a možnost parkování osobních i dodávkových automobilů před penzionem, nebo na uzavíratelném a nepřetržitě monitorovaném parkovišti.

Penziony ve městě České Budějovice jsou nejvíce oblíbeny během dovolené a jsou velice často navštěvovány, protože Jižní Čechy jsou nejlepším lákavým místem nejen pro milovníky nedotčené přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností.

Levné ubytování v soukromí České Budějovice lze využít k letní dovolené jako příjemnou zastávku k výletům do okolních měst Hluboká nad Vltavou nebo Český Krumlov.


Cena: 400 Kč

Kategorie inzerátu: Služby / Ubytování

Typ inzerátu: Nabídka
Vloženo: 06. červen 2021 - 15:41 hod
Zobrazit všechny inzeráty tohoto uživatele...
Doporučit inzerát . . . . . . Nahlásit inzerát

Ubytování České Budějovice



 
RSS, Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2021 [Moje inzerce.cz].
Provozovatel