Moje inzerce.cz

inzeruj snadno a zdarma!

Penzion Minor ubytování České Budějovice

Upozornění: tento inzerát nebyl již dlouhou dobu aktualizován
a nemusí tedy být platný!

Nové zboží

Penzion Minor je určen hostům, kteří hledají mezi penziony ve městě České Budějovice a okolí, kvalitní levné ubytování se snídaní nedaleko centra i výstaviště.
Ubytování je kvalitně vybaveno, proto se zde budete cítit velice pohodlně po celou dobu Vaší dovolené v Českých Budějovicích.
Penzion Minor se řadí mezi levné ubytování v Českých Budějovicích a okolí, má rodinnou atmosféru a příjemný ochotný personál.
Ubytování v soukromí je snadno dostupné vlastním autem nebo městskou hromadnou dopravou České Budějovice.
Penzion patří mezi levné hotely a penziony ve městě České Budějovice, pro rodinnou dovolenou, služební cesty i pracovní skupiny.
Penzion České Budějovice nabízí bezpečné parkování na uzavřeném parkovišti v objektu ubytovacího zařízení, které je nepřetržitě monitorováno kamerou se záznamem. Před ubytováním lze parkovat i s dodávkovými automobily.
Ubytování České Budějovice Minor disponuje komfortně zařízenými pokoji a dvoupokojovým apartmánem s vlastní koupelnou s WC, sprchou, televizí se satelitním příjmem, minibarem a wi-fi internetovým připojením v celém objektu. V některých pokojích mají hosté k dispozici malou kuchyňskou linku, varnou konvici, mikrovlnnou troubu a nádobí.
Penzion poskytuje za přijatelnou cenu kvalitní ubytovací služby jako hotely České Budějovice, důsledně dbá na desinfekci a každodenní pečlivý úklid, pokoje, apartmán i celé ubytování je nepřetržitě udržováno v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.
Ubytování České Budějovice je vhodné pro jednotlivce, manželské páry, mladé i seniory a rodiny s dětmi.
Levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích Vám zpříjemní vlastní restaurace, kde jsou podávány kvalitní snídaně.
Penzion Minor lze využít v rámci levné letní dovolené v Českých Budějovicích, jako skvělé výchozí stanoviště pro procházky a zajímavé výlety do okolí města v oblasti Jižní Čechy.


Cena: 490 Kč

Kategorie inzerátu: Služby / Ubytování

Typ inzerátu: Nabídka
Vloženo: 30. listopad 2021 - 14:53 hod
Zobrazit všechny inzeráty tohoto uživatele...
Doporučit inzerát . . . . . . Nahlásit inzerát

Penzion Minor ubytování České Budějovice 
RSS, Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2021 [Moje inzerce.cz].
Provozovatel