Moje inzerce.cz

inzeruj snadno a zdarma!

Milenecký azyl České Budějovice

Nové zboží

Milenecký azyl České Budějovice najdete ve výborně dostupné a přesto velice diskrétní lokalitě města, můžete si zde užít a zapomenout na starosti všedních dnů.

V azylu pro milence České Budějovice můžete parkovat zdarma a diskrétně uvnitř objektu na uzavřeném parkovišti.

Zaplatit ubytování v mileneckém ubytování České Budějovice a vyzvednout si klíče od pokoje může pouze jeden z partnerů. Po ukončení pobytu není nutné chodit do recepce, stačí uzamknout pokoj a dát klíče na místo, které Vám bude sděleno při Vašem příjezdu.

Hodinové hotely České Budějovice nejsou prioritně určeny jen mileneckým párům, ale rovněž dvojicím, a to jakékoli sexuální orientace. Nikdo zde na to nehledí a nedělá žádné závěry.

Milenecké azyly jsou běžné po celém světě a není tomu jinak ani v Českých Budějovicích, proto tedy klidně ponechte zbytečný ostych stranou a využijte kvalitních služeb diskrétního ubytování v mileneckém azylu.

Azyl pro milence České Budějovice je to pravé ubytování co hledáte, kde si můžete splnit i ty nejtajnější erotické sny v příjemném intimním prostředí.

Hodinový hotel České Budějovice nabízí milenecké 3 hodinové ubytování pro intimní společné chvíle, v příjemném a diskrétním prostředí, v denní době od 9.00 do 15.00 hodin.

Milenecký azyl České Budějovice vám poskytne naprosto čistý a skvěle uklizený pokoj, který je určen pouze pro Vás, jinými klienty denního ubytování není během toho dne již obsazován. Pokoj je pouze Váš, s nikým se nestřídáte.

Milenecké ubytování České Budějovice má pokoje vybaveny rychlým internetovým Wi-Fi připojením, vlastní koupelnou, WC, minibarem, plochou LCD televizí se satelitním příjmem a rádiem.

Azyl pro zamilované České Budějovice je určen maximálně pro jeden milenecký pár ve dvoulůžkovém pokoji (2 osoby, které si pobyt předem objednaly a zaplatily). Přítomnost jiných dalších osob na pokoji není povolena.


Cena: 720 Kč

Kontakt:
+420 721 589 838
azylpromilencecb@seznam.cz
https://www.azylpromilencecb.cz
http://www.youtube.com/watch?v=knP5p9ohFuo
https://mapy.cz/?source=firm&id=13046237

Region: České Budějovice Kategorie inzerátu: Služby / Ubytování

Typ inzerátu: Nabídka
Vloženo: 17. leden 2024 - 15:24 hod
Zobrazit všechny inzeráty tohoto uživatele...
Doporučit inzerát . . . . . . Nahlásit inzerát

Milenecký azyl České Budějovice 
RSS, Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2021 [Moje inzerce.cz].
Provozovatel