Moje inzerce.cz

inzeruj snadno a zdarma!

Pension Minor České Budějovice

Nové zboží

Pension Minor České Budějovice nabízí levné ubytování v komfortním dvoupokojovém apartmánu pro 1 – 4 osoby a v prostorných jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích.

Ubytování České Budějovice vám nabízí možnost vstoupit do nového dne s chutnou snídaní a dovoluje si vás proto pozvat do vlastní snídaňové restaurace, kde jsou připravovány chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti druhů snídaňového menu denně od 7: 00 do 10: 00 hodin.

Ubytování v soukromí České Budějovice Vám poskytne dle přání snídani v restauraci a možnost parkování osobních i dodávkových automobilů zdarma před pensionem nebo za poplatek na uzavřeném parkovišti, které je nepřetržitě monitorováno kamerou se záznamem.

Krátkodobé nebo dlouhodobé ubytování České Budějovice s komfortním vybavením, vlastním WC, sprchou, LCD televizí se satelitním příjmem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí a mikrovlnkou Vám zaručí příjemný pobyt, pension Vám po předchozí dohodě s recepcí umožní pobyt se psem.

Levné ubytování Minor České Budějovice je ideální pro mladé i seniory, cyklisty, motocyklisty, rodinnou dovolenou, i pro služební cesty a pracovní skupiny.

Pensiony v Českých Budějovicích jsou oblíbenou kategorií ubytování a to pro svou rodinnou atmosféru a příjemnou cenu.
Ubytovací zařízení pension Minor lze během dovolené využít jako výchozí bod pro procházky či výlety do okolí města České Budějovice nebo celých Jižních Čech.


Cena: 490 Kč

Kontakt:
+420 387314949
+420 721589838

info@pensionminor.cz
https://www.pensionminor.cz
http://www.youtube.com/watch?v=knP5p9ohFuo

Region: České Budějovice Kategorie inzerátu: Služby / Ubytování

Typ inzerátu: Nabídka
Vloženo: 15. únor 2022 - 14:23 hod
Zobrazit všechny inzeráty tohoto uživatele...
Doporučit inzerát . . . . . . Nahlásit inzerát

Pension Minor České Budějovice 
RSS, Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2021 [Moje inzerce.cz].
Provozovatel