Moje inzerce.cz

inzeruj snadno a zdarma!

Zakrslí beránci Minilop s VP

Nové zboží

Chovatelska stanice nabizi mláďátka zakrslého beránka MINILOP s VP, předci import a mláďátka zakrslého Rex beránka s VP. Stáří 8 týdnů. Oboje pohlaví, různé barvy. Máme 20 mladatek Minilop různých barev. Čistotní, naučení na toaletku, vhodní k dětem. Stránky s fotogalerií mláďátek se zobrazi po napsani textu: home zakrslikralicci4 do vyhledávače v internet. prohlížeči (Seznam, Google) nebo zašlu na vyžádání na telefon pod inzerátem do SMS obratem. SMS i volat můžete kdykoliv. Odkaz na stránky zašlu do SMS obratem.

Cena: 1 000 Kč

Kontakt:
Chovatelska stanice nabizi mláďátka zakrslého beránka MINILOP s VP, předci import a mláďátka zakrslého Rex beránka s VP. Stáří 8 týdnů. Oboje pohlaví, různé barvy. Máme 20 mladatek Minilop různých barev. Čistotní, naučení na toaletku, vhodní k dětem. Stránky s fotogalerií mláďátek se zobrazi po napsani textu:

home zakrslikralicci4
do vyhledávače v internet. prohlížeči (Seznam, Google) nebo zašlu na vyžádání na telefon pod inzerátem do SMS obratem. SMS i volat můžete kdykoliv. Odkaz na stránky zašlu do SMS obratem.
Region: Olomouc Kategorie inzerátu: Zvířata / Králíci

Typ inzerátu: Nabídka
Vloženo: 06. listopad 2022 - 18:11 hod
Zobrazit všechny inzeráty tohoto uživatele...
Doporučit inzerát . . . . . . Nahlásit inzerát

Zakrslí beránci Minilop s VP 
RSS, Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2021 [Moje inzerce.cz].
Provozovatel