Moje inzerce.cz

inzeruj snadno a zdarma!

Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION

Nové zboží

Ubytování České Budějovice, levný penzion je ideální pro dovolenou, seniory, rodiny s dětmi i pro obchodní cestující a pracovní skupiny, které mají naplánovánu služební pracovní cestu a hledají v Českých Budějovicích kvalitní levné ubytování.

Oblíbenou kategorií pro krátkodobé i levné dlouhodobé ubytování ve městě České Budějovice jsou penziony a to pro perfektní ubytovací služby, rodinnou atmosféru a příjemnou nejlepší cenu.

Levný penzion na jednu i více nocí se nachází nedaleko centra i výstaviště České Budějovice, poblíž firmy Robert Bosch, pivovaru Budvar a vysokoškolské koleje VŠTE.

Využijete, levné ubytování v penzionu České Budějovice, pobyty v prostorném dvoupokojovém apartmánu pro 1 - 4 osoby a v komfortních perfektně čistých jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, budete mít možnost volby z různě velkých pokojů si vybrat takový, který bude vašim potřebám nejlépe vyhovovat a to včetně výběru rozmístění postelí.

Ubytování v soukromí České Budějovice vám připraví chutné snídaně a umožní uzavřené parkování i pro dodávková vozidla.

Penzion České Budějovice má prostorný dvoupokojový apartmán a všechny pokoje komfortně vybaveny koupelnou s vlastním WC, sprchou, televizí se satelitním příjmem, rádiem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí a mikrovlnkou.

Levné ubytování České Budějovice vám umožní připojení k rychlému Wi-Fi internetu a využít uzavřené a kamerou se záznamem monitorované parkoviště pro osobní automobily, dodávková vozidla mohou parkovat zdarma před penzionem.

Hotely České Budějovice mohou být o dovolené vaším výchozím bodem pro výlety do širokého okolí města. Užijete si pohodu a relaxaci v Jižních Čechách, pobyt v krásné přírodě, kde jsou zajímavé historické a architektonické památky.


Cena: 890 Kč

Kontakt:
+420 387 314 949
+420 721 589 838

info@ubytovani-cbudejovice.cz
https://www.ubytovani-cbudejovice.cz
http://www.youtube.com/watch?v=knP5p9ohFuo
https://mapy.cz/zakladni?x=14.4735446&y=49.0006529&z=16&source=firm&id=2496148

Region: České Budějovice Kategorie inzerátu: Služby / Ubytování

Typ inzerátu: Nabídka
Vloženo: 08. listopad 2023 - 13:16 hod
Zobrazit všechny inzeráty tohoto uživatele...
Doporučit inzerát . . . . . . Nahlásit inzerát

Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION 
RSS, Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2021 [Moje inzerce.cz].
Provozovatel