Moje inzerce.cz

inzeruj snadno a zdarma!

Ubytování České Budějovice - Levný penzion

Nové zboží

Ubytování České Budějovice, levný penzion disponuje prostorným dvoupokojovým apartmánem a komfortně zařízenými pokoji s vlastní koupelnou s WC, sprchou, televizí se satelitním příjmem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí, mikrovlnkou a wi-fi internetovým připojením v celém penzionu.
Levný penzion se nachází v klidné části města České Budějovice, nedaleko centra a výstaviště, poblíž kolejí VŠTE, pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch, nabízí kvalitní ubytování za příjemné ceny přibližující se ceně ubytovny v Českých Budějovicích.
Levné ubytování v soukromí má rodinnou atmosféru a příjemný a ochotný personál. Proto se zde budete cítit velice pohodlně po celou dobu pobytu v Českých Budějovicích.
Ubytování na jednu nebo více nocí ve městě České Budějovice je snadno dostupné vlastním autem nebo městskou hromadnou dopravou. Stanice MHD se nachází, v těsné blízkosti penzionu.
Ubytování v Českých Budějovicích Vám zpříjemní vlastní uzavíratelné parkoviště a také restaurace, kde jsou podávány kvalitní snídaně.
Ubytovací zařízení patří mezi oblíbené penziony a levné hotely v Českých Budějovicích, vhodné pro levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování.
Levné ubytování v penzionu České Budějovice lze využít jako skvělé výchozí stanoviště pro procházky a výlety do okolí města v oblasti Jižní Čechy.
Ubytování České Budějovice, se nachází pouhých 6 km od města Hluboká nad Vltavou, kde si během dovolené můžete prohlédnout Státní zámek, nebo zámek Ohrada se zoologickou zahradou. Dalším pohádkovým objektem v Jižních Čechách, pouhých 25 km od penzionu je Státní zámek Český Krumlov, který rovněž stojí za Vaši návštěvu.
Dovolená v Českých Budějovicích a příjemné levné ubytování v tichém a klidném prostředí Vám poskytne ideální možnost odpočinku. Během ubytování si můžete prohlédnout historické centrum města České Budějovice a budete moci vyrážet do okolí, kde v celé oblasti Jižních Čech najdete mnoho historických, kulturních i stavebních památek a o dovolené navštívíte zajímavá místa, která rozhodně stojí za to, vidět je na vlastní oči.


Cena: 490 Kč

Kontakt:
+420 387 314 949
+420 721 589 838

info@ubytovani-cbudejovice.cz
https://www.ubytovani-cbudejovice.cz
http://www.youtube.com/watch?v=knP5p9ohFuo
https://mapy.cz/zakladni?x=14.4735446&y=49.0006529&z=16&source=firm&id=2496148

Region: České Budějovice Kategorie inzerátu: Služby / Ubytování

Typ inzerátu: Nabídka
Vloženo: 24. listopad 2022 - 15:20 hod
Zobrazit všechny inzeráty tohoto uživatele...
Doporučit inzerát . . . . . . Nahlásit inzerát

Ubytování České Budějovice - Levný penzion 
RSS, Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2021 [Moje inzerce.cz].
Provozovatel