Moje inzerce.cz

inzeruj snadno a zdarma!

Hledáme manažera/manažerku ubytovacích zařízení

Nové zboží

Pro doplnění našeho týmu hledáme manažera/manažerku ubytovacích zařízení s praxí v oboru.
Provozy se nacházejí v Kaplici, v Českém Krumlově a v Českých Budějovicích, nejčastějšími hosty jsou agenturní pracovníci a montéři.
Náplň práce:
• Aktivní hledání nových kontaktů
• Ubytování hostů
• Fakturace
• Propagace ubytování
• Zodpovědnost za komunikaci se státní správou
• Dozor nad úklidem
Požadujeme:
• Reprezentativní vystupování
• Základy práce na PC
• Znalost ubytovacího systému PREVIO výhodou
• ŘP sk. B – aktivní řízení
• Hmotnou zodpovědnost
• Nástup v září 2023
Nabízíme:
• Provizové platební ohodnocení – práce na ŽL
• Pružnou pracovní dobu
• Služební vůz
• Mobilní telefon
• Notebook
V případě zájmu nás prosím kontaktujte e-mailem nebo telefonicky:
p. Petr Schieh petr@bsmg.cz 773 220 427

Cena: 40 000 Kč

Kontakt:
schieh@bohemiaworks.cz
773 220 427
Region: Český Krumlov Kategorie inzerátu: Práce / Služby

Typ inzerátu: Nabídka
Vloženo: 09. srpen 2023 - 13:01 hod
Zobrazit všechny inzeráty tohoto uživatele...
Doporučit inzerát . . . . . . Nahlásit inzerát

RSS, Zásady ochrany osobních údajů