Moje inzerce.cz

inzeruj snadno a zdarma!

Uruguayský Cimarron - ty nejúžasnější štěňata

Chovná stanice de la Patria Celeste má radost, že Vám můžeme oznámit narození štěňat Cimarronů ze dne 22. září 2023. Štěňata jsou nádherná, silná, zdravá, a také plná života. Nabízíme 10 fenek a 5 psů v různých barevných kombinacích, které odpovídají
standardu FCI.
Štěnata budou k odběru po všech očkováních od 12. prosince 2023 na Kladně.
Tyto štěňata jsou nejen vizuálně atraktivní, ale také mají vynikající konstituci, což je ideální pro výstavní i pracovní aktivity. Cimarron je plemeno známé pro svou všestrannost, vynikající vlastnosti a neuvěřitelnou oddanost své rodině. Jsou nekonfliktní, ale zároveň ostražití, což je ideální kombinace pro rodinné prostředí.
Matka Adelita de la Patria Celeste je šampionka v České republice, na Slovensku, v Chorvatsku a u České národní kynologické unie. Získala titul 3x národní vítěz, 1x klubový vítěz a stala se vítězem středomoří San Marino. Adelita je nejen krásná, ale také prokázala svou schopnost v pracovní činnosti.
Otec La Maloca Hood, importovaný z Uruguaye od první evropské chovatelky Jessicy Snäck, je držitelem titulů 3x BOB, 3x CACIB a 3x CAC. Tento pes se specializuje na pracovní činnost u koní.
Pro více informací a fotografií nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím telefonu 776 018 646, e-mailu jludicka@seznam.cz, WhatsApp nebo Facebooku https://www.facebook.com/de.la.patria.celeste.kennel.club.cimarro
https://www.facebook.com/de.la.patria.celeste.kennel.club.cimarro.
Jsme k dispozici k zodpovězení všech vašich dotazů.
Cena 30-35 000 Kč

Cena: 30 000 Kč

Kontakt:
-
Region: Kladno Kategorie inzerátu: Zvířata / Psi

Typ inzerátu: Nabídka
Vloženo: 21. listopad 2023 - 18:06 hod
Zobrazit všechny inzeráty tohoto uživatele...
Doporučit inzerát . . . . . . Nahlásit inzerát

Uruguayský Cimarron - ty nejúžasnější štěňata 
RSS, Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2021 [Moje inzerce.cz].
Provozovatel