Moje inzerce.cz

inzeruj snadno a zdarma!

Levné ubytování České Budějovice penzion

Levné ubytování České Budějovice penzion Minor nabízí pobyt v prostorném dvoupokojovém apartmánu pro 1-4 osoby a v komfortních perfektně čistých jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Sami máte možnost volby z různě velkých pokojů a vybrat si takové lůžkové uspořádání, které bude vašim potřebám nejlépe vyhovovat.

Penzion Minor v Českých Budějovicích má k dispozici komfortně vybavené pokoje s vlastním WC, sprchou, SAT-LCD televizí, minibarem, ledničkou a velkým přenosným ventilátorem, varnou konvicí, mikrovlnkou a potřebným nádobím.

Ubytování v Českých Budějovicích vám zpříjemníme vlastním uzavřeným a monitorovaným parkovištěm a restaurací, kde jsou podávány výborné snídaně.

Krátkodobé nebo levné dlouhodobé ubytování České Budějovice je ideální pro dovolenou, rodiny s dětmi i pro služební či pracovní cestu a pro všechny, kteří hledají na Jihu Čech levné hotely a penziony.

Ubytování v soukromí České Budějovice doporučuje vyjížďky na kolech překrásnou přírodou po cyklistických stezkách.

Penziony České Budějovice mají ideální výchozí polohu pro cesty do širokého okolí v oblasti Jižní Čechy, kde se nachází celá řada hradů a zámků, které je možné v rámci ubytování v době dovolené navštívit.


Cena: 890 Kč

Kontakt:
+420 721589838

info@penzionminor.cz
https://www.penzionminor.cz

Region: České Budějovice Kategorie inzerátu: Služby / Ostatní služby

Typ inzerátu: Nabídka
Vloženo: 17. leden 2024 - 15:21 hod
Zobrazit všechny inzeráty tohoto uživatele...
Doporučit inzerát . . . . . . Nahlásit inzerát

Levné ubytování České Budějovice penzion 
RSS, Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2021 [Moje inzerce.cz].
Provozovatel